* جشن پایان سال دانش آموزان دبستان درخشش * 1396/3/13

چشمانت آسمانی است صاف نه ابرآلود، دلت غنچه‌ای است در شگفتن نه درتنگه، قلبت دریایی است در عمق نه درکف، تو فراتر از آنی که با طبیعت در ترازوی مقایسه درآیی، تو آغازی، شروع یک خط، ادامه‌ی یک راه، ادامه یک خط تا بی‌نهایت، تو همانی که دیگر مسافران پشت سرت هستند.

 

 

 

* برگزاری جشن الفبا برای پایه اولی های عزیز دبستان درخشش * 1396/3/13

در روزهای پایانی سال تحصیلی، بچه‌های خوب کلاس اولی خیلی خوشحال هستن چون یک سال خیلی خیلی مهم رو پشت سر گذاشتن و الآن همه اون‌ها می‌تونن کتاب‌ها، تابلوها و همه چیزهای خوب رو بخونن و کلی جمله و کلمه قشنگ و پر معنی بنویسن و البته « جشن الفبا » هم که در برای کلاس اولی‌های باسواد برگزار می‌شه ، شادی اون‌ها رو تکمیل می‌کنه.دانش‌آموزان خوب و پر‌تلاش کلاس اول که عاشق درس و کتاب و مدرسه هستن ، حالا می‌خوان به مامان و باباهاشون  نشون بدن که چه‌قدر باسوادی خوبه و تا چه اندازه قدردان زحمت‌های معلم مهربون و والدین عزیزشون هستن و در جشن الفبا از همه اون‌ها تشکر کنن.

رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) بر عموم مردم ایران تسلیت باد. 1396/3/13

ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.

امــــامـا حـــــرمت ایـــــــــــران تو بـودی          تــمام روح ایـن ســــــامـان تو بودی

ز چشمم سیل اشک سرخ جاری است          دلـم سـرشار از ابر بــــــهاری است

ای خـــمینــی ای مــــسیحــای زمـــان          ای تـــسلای دل و آرام جــــــــــــان

یــاد تو مـــا را چـراغ روشـــــــــن است          عشق تو همواره در جان و تن است